Перезвоніть мені

Введіть ім'я!
Укажіть дійсний телефон.

Наші проекти

Освітні проекти

Основна мета наших освітніх проектів – надати українцям можливість за допомогою цієї освітньої програми відволіктися від постійного інформаційного впливу, пов’язаного з війною, а також отримати знання, корисні в майбутньому навчанні та професійній діяльності.
Ми створюємо умови за яких, батьки можуть вивчати мову разом з дитиною: батьки відвідують заняття з англійської мови на курсах для дорослих за прописаною вище програмою, а діти вивчають англійську, разом зі своїми ровесниками по іншій програмі. Наші вчителі і консультанти допоможуть підібрати навчання індивідуально кожному, враховуючи попередній рівень знань мови.

Розвиток дитячого спорту

Проведення майстер класів для школярів та дюсш, та популяризація спортсменів та залучення людей до заняття спортом, активного та здорового способу життя.

Гуманітарна допомога

Співробітники та волонтери Громадської організації «Панда та Команда» щодня працюють у режимі 24/7, щоб надати допомогу українцям, які цього потребують у надзвичайно важкий час. Наша організація бере участь у наданні гуманітарної допомоги, докладаючи максимум зусиль, щоб забезпечити знедолених війною продуктовими наборами, медикаментами, одягом, засобами гігієни.
Маємо успіхи та результати з надання допомоги вимушено переміщеним особам, людям похилого віку, громадянам з важкими захворюваннями, що опинилися в скрутному становищі. Зібрали та передали необхідні медикаменти для співробітників ДСНС України, що працюють над ліквідацією наслідків війни на передових рубежах оборони. Стараємося якомога більше і швидше зібрати таку гуманітарну допомогу, адже вона конче потрібна нашим мужнім і незламним захисникам.